Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Zofiówka

Zofiówka, łódzkie

  • 169 000 zł
  • 800 m²
  • 211,25 zł/m²

Zdjęcie

Monika Majewska

Skontaktuj się

Działka budowlana Zofiówka

Zofiówka, łódzkie

zaktualizowane:
27 kwietnia 2026

169 000 zł

800 m²

211,25 zł/m²

Działka budowlana Zofiówka

Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026

169 000 zł 800 m² 211,25 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 169 000 zł (211,25 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 800 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 30m; szerokość: 20m; teren płaski, pusta
  •   ogrodzenie częściowe
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Rentsell Nieruchomości, zaktualizowane: 27.04.2026
  •   numer ogłoszenia: RST-GS-962

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż trzy działki budowlane objęte MPZP w Zofiówce gmina Tuszyn.
Działki mają numery ewidencyjne: 101/12; 101/13 i 101/14
Działki są położone obok siebie z wydzieloną ślepą drogą wewnętrzną od ulicy Głównej.
Dzięki temu nie ma tam ruchu innych osób niż tylko dojeżdżających do tych działek.
Każda z działek ma powierzchnię 800 m 2 - można kupić 2 działki i uzyskać większą przestrzeń.
Media w ulicy Głównej. (...)

Agent

Monika Majewska

665 916...

665 916 616

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Majewska

665 916...

665 916 616

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Majewska

Zostaw telefon, oddzwonimy